Boteco perjungiamieji spaustukai jau atvyko!

Tai tik neseniai pristatyta, pati universaliausia sistema pasaulyje

Mes ką tik pristatėme mūsų pirmąja Boteco perjungiamųjų spaustukų seriją. Turime planų toliau vystyti savo darbus ir pasiūlyti jums pilną produktų diapazoną.

Perjungiamasis spaustukas iš tiesų yra pati universaliausia sistema pasaulyje. Dėl savo greito ir tikslaus veikimo, bei saugaus užfiksavimo esamoje padėtyje mechanizmo, leidžiančio įgalinti bet kokį tolesnį apdirbimą frezavimo, gręžimo, sriegimo arba bet kokiomis kitomis staklėmis.

Perjungiamojo spaustuko svirčių sistema pasiūlo gausybę pranašumų.

– Su santykinai mažu judėjimu, ši detalė perduoda jėgą apdirbamam elementui ir gali lengvai atsidaryti, paliekant erdvės apdirbamo elemento pozicijos pakeitimui.

– Svirčių sistema leidžia įtvirtinti apdirbamąjį elementą, bei jam judėti lengvai ir greitai.

– Apdirbamas elementas gali būti preciziškai įtvirtinamas, pasitelkiant guminį užsukimo dangtelį.

– Kuomet svirties mechanizmas yra paslenkamas iki paspaudimo pabaigos, perjungimo spaustukas užima tokią padėtį, kurioje jis negali atsidaryti, todėl tvirtinimo dangtelis visada lieka tvirtai prispaustas prie apdirbamojo elemento. Tai užtikrina saugų ir stabilų darbą, visuomet esant vienodam traukos sukibimui.

– Galite nesijaudinti, visuomet apdirbamąjį elementą užfiksuosite teisingai ir tinkamai įtempsite.

– Tai yra labai veiksminga, paprasta ir nebrangu, lyginant su kitomis sistemomis.

Gaminys tiekiamas su Raudonos spalvos rankena, todėl jis gali būti lengvai identifikuojamas kompleksiniuose įrenginiuose. Mūsų technikos departamentas su malonumu jums suteiks platesnę informaciją apie gaminį. Pasikliaukite mūsų komanda ir raskite labiausiai savo poreikį atitinkantį sprendimą.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila