Covid-19 apsaugos priemonės

Antibakterinis tirpalas

Ypač švelnus muilas-dezinfekantas (1 tipo biocidas) šalinantis nešvarumus ir mikroorganizmus. SMD – 11 sudėtyje yra didelis kiekis drėkinančiųjų ir odą minkštinčių medžiagų.

Antibakterinis muilas yra skirtas naudoti visur, kur yra keliami aukštesni rankų higienos reikalavimai, t.y. maisto pramonėje, viešojo maitinimo, sveikatos priežiūros ir vaikų ugdymo įstaigose, viešbučiuose, kirpyklose, grožio salonuose bei buityje. Taip pat jis yra skirtas dezinfekuoti visų rūšių respiratorius.

Vienkartinis apsauginis kombinezonas

Tvirtas kombinezonas iš polipropileno užsegamas užtrauktuku paslėptu po atvartu, skirtas apsaugai nuo minimalios rizikos. Gobtuvas su elastiniu sutraukimu ties veidu. Puikiai tinka naudoti kartu su kvėpavimo takų saugos priemonėmis. Elastinis drabužio liemuo, rankogaliai ir kulkšnys.

Rankinis bekontaktis termometras

Rankinis bekontaktinis infraraudonųjų spindulių termometras, matuoja temperatūrą nfraraudonaisiais spinduliais. Prietaise įdiegti dviejų tipų matavimo režimai: kūno temperatūros matavimo režimas ir paviršiaus temperatūros matavimo režimas. Įspėjamieji signalai, pranešantys apie aukštą ir žemą temperatūrą bei baterijos būseną ar automatinį išjungimą. Iki 34 matavimų rezultatų išsaugojimo funkcija. Patogu matuoti paviršiaus temperatūrą sunkiai pasiekiamose vietose. Temperatūros matavimas gali būti atliekamas 5-15 cm atstumu. Temperatūros rodmenys kūno režimu rodomi trimis skirtingomis spalvomis. Garsinis signalas esant aukštai kūno temperatūrai. Tinkamas suaugusių ir vaikų temperatūros matavimams atlikti.

Apsauginės kaukės

Vienkartinė kaukė atitinka EN14683 kaukių standartą. Antibakterinė vienkartinė kaukė sudaryta iš PP neaustinio audinio, lydytos pūstos neaustinės medžiagios (filtravimo sluoksnis), nosies spaustuko bei ausų juostelių.

Mažina bakterijų, dulkių, kvapų poveikį.

Tinka kasdienei apsaugai. Kaukės dydis: WS-1-4-ATB-1

Respiratoriai (FFP2)

FFP2 respiratoriai užtikrina puikią kvėpavimo takų apsaugą. Kadangi kaukė filtruoja mažiausiai 94 procentus ore esančių dalelių, suteikiama itin gera apsauga nuo dulkių, aerozolių, bakterijų ir net virusų, įskaitant ir šiuo metu didelę grėsmę keliantį COVID-19 virusą. Patogūs ir lengvai kvėpuoti leidžiantys respiratoriai leis nesunkiai su jais išbūti ir ilgesnį laiką. Atitinka CE ir EN149: 2001 + A1: 2009

Veido skydeliai

Veido skydelis skirtas papildomai apsaugai nuo skysčių intensyvių ir nesterilių procedūrų metu. Skydo naudojimo metu sukuriama papildoma apsauga nuo aplinkos ir jį dėvinčio asmens. Dėl elastingos, reguliuojamos tamprios juostelės, tinka visų dydžių galvai. 35cm x 24 cm.

Greitieji Covid – 19 testai

SARS-COV-2 antigeno greitasis testas atliekamas naudojant burnos, gerklės išskyrų, arba nosiaryklės mėginį. Tyrimą atlikti itin nesudėtinga ir patogu, o atsakymas gaunamas vos po 15 min. Testas skirtas individualiam nosiaryklės ar burnos, ryklės išskyrų mėginiams, greitai preliminariai COVID-19 infekcijos diagnozei nustatyti.

Vienkartinės nitrilinės pirštinės

Veido skydelis skirtas papildomai apsaugai nuo skysčių intensyvių ir nesterilių procedūrų metu. Skydo naudojimo metu sukuriama papildoma apsauga nuo aplinkos ir jį dėvinčio asmens. Dėl elastingos, reguliuojamos tamprios juostelės, tinka visų dydžių galvai. 35cm x 24 cm.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila