OMRON

Sąsajos, saugos ir valdymo relės

Atraskite visą elektrinių relių asortimentą, įskaitant elektromechanines, kietosios būsenos, laikmačio, valdymo ir stebėjimo reles, taip pat skaitiklius ir sąsajas. Visame pasaulyje žinomos dėl savo tvirtumo ir tikslumo, Harmony relės yra idealus sprendimas tiek PLC sąsajoms, tiek laidinėms loginėms funkcijoms.

PLC, PAC paskirties valdikliai

PLC, PAC paskirties valdikliai „Modicon“ PLC (programuojami loginiai valdikliai) ir PAC (programuojami automatikos valdikliai) valdo ir stebi pramonines operacijas tvariai, lanksčiai, efektyviai ir saugiai. Mūsų PLC ir PAC tiekia pažangias technologijas, papildydama ją Ethernet ryšiu, integruotu kibernetiniu saugumu ir apdorojimo galia, reikalinga BIG DATA analizei atlikti ir duomenis apsaugoti nuo pažeidimų tarp tarpusavyje sujungtų pramoninio turto, esančio skirtinguose įrenginiuose arba debesijoje.

Kontaktoriai ir apsaugos relės

Išbandykite plačiausią elektros variklių maitinimo, valdymo ir apsaugos sprendimų spektrą. Atraskite mūsų kontaktorius, skirtus didelio patvarumo tiesioginiam darbui online, „star delta“ arba atbulinės eigos variklio valdymui. Derinkite juos su grandinės pertraukikliais, kad atitiktumėte saugos standartus ir apsaugotumėte variklius nuo perkrovų ir trumpųjų jungimų. Pridėkite reles papildomai apsaugai, skirtus specialiai jūsų agregatui ir varikliams.įmontuotais arba atskirais stiprintuvais.

Matavimo prietaisai

Turėdama daugiau nei 100 metų meistriškumo ir naujovių procesų prietaisų tradiciją, „Schneider Electric“ siūlo aukštos kokybės matavimo sprendimus jūsų gamyklos stebėsenai ir analizėms. Mūsų išmanieji instrumentai skirti apsaugoti ir optimizuoti mūsų klientų procesus.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila