KEYENCE

3D skaitytuvas

3D skaitytuvas, leidžiantis atlikti bekontaktinius, didelio tikslumo 3D profilio matavimus. Sudėtingų nustatymų ir kvalifikuotų operacijų automatizavimas leidžia atlikti vienodus matavimus tarp operatorių. Asortimente taip pat yra modelis, galintis išmatuoti visą didelį objektą (360°), o to nebuvo įmanoma naudojant įprastinius 3D skaitytuvus.

Logistikos kodų skaitytuvas

Logistikos kodų skaitytuvas siūlo itin platų matymo lauką, itin didelį lauko gylį ir greitą nuskaitymą, todėl jį lengva įdiegti ir naudoti logistikos aplinkoje, kad būtų galima patikimai užfiksuoti greitai judančių paketų kodus. Stabilus skaitymas užtikrinamas net tada, kai skirtingų formų ir dydžių pakuotės yra vienoje linijoje, judant dideliu greičiu, nepriklausomai nuo to, kur ant pakuočių yra brūkšninio kodo etiketės. Šie skaitytuvai pašalina poreikį ruoštis išlyginti pakuotes vienoje konvejerio pusėje, todėl dėl supaprastintos konvejerio sistemos sumažėja išlaidos ir sumažėja gedimų rizika. Nors įprastai buvo reikalingi keli skaitytuvai, norint nuskaityti vieną pusę, paprasčiausiai sumontavus vieną skaitytuvą kiekvienoje pusėje, galima nuskaityti kodus ant etikečių, pritvirtintų ant skirtingų dydžių ir skirtingose ​​vietose pakuočių viršuje ir šonuose.

Delninis kompiuteris

Delninis kompiuteris su Android™ OS žymiai pagerina darbo vietoje efektyvumą padidindamas pasikartojančių kasdienių užduočių greitį. Be galimybės akimirksniu nuskaityti kodus bet kokiomis sąlygomis, įrenginio forma yra optimizuota Android OS veikimui, todėl galima greitai dirbti viena ranka. Šis modelis taip pat pasižymi puikiu patvarumu sunkiomis sąlygomis. Tvirta konstrukcija ir amortizatoriaus mechanizmas leidžia įrenginiui atlaikyti kritimus iš 2 m (6,6 pėdos) ir 20 000 pakartotinių smūgių iš 30 cm (0,98 pėdos). Taip pat galimi integruoti diegimo, priežiūros ir palaikymo įrankiai. Komplektavimo funkcija leidžia vartotojams kopijuoti nustatymus iš vieno įrenginio į kelis įrenginius, o nuotolinės prieigos funkcija suteikia galimybę palaikyti ir šalinti įrenginio triktis nepriklausomai nuo jo vietos.

Automatizuota, momentinė matavimo sistema,

Automatizuota, momentinė matavimo sistema, kuri suteikia itin tikslius ir atkartojamus matavimo duomenis per kelias sekundes; tiesiog padėkite detalę ant ir paspauskite vieną mygtuką! Galima išmatuoti šimtus svarbiausių detalės matmenų bet kurioje sistemos matymo lauko vietoje. Integruota automatinio krašto aptikimo programinė įranga leidžia atlikti matavimus vienodai visiems operatoriams ir pašalinti subjektyvumo faktorių. Šį patogų įrankį gali naudoti bet kas, kad pagerintų jūsų kokybės kontrolės procesus, nesvarbu, ar jis naudojamas laboratorijoje, ar parduotuvėje.

Apsauginė šviesos užuolaida

Ši serija yra patvari ir paprasta. Didelė galia, įgilintas objektyvas ir ekstruzinis aliuminio rėmas pašalina nepatogumus ir užtikrina ilgalaikę apsaugą. Lengva integracija su viso ilgio indikatoriais, įmontuotu lygiavimu ir keliomis laidų parinktimis.

Lazerinis saugos skaitytuvas

Šios serijos diapazonas yra įspūdingas (27,5 colio), yra lengvai integruojamas ir turi daug naujoviškų funkcijų. Tai pirmasis pasaulyje saugos skaitytuvas su integruotomis kameromis ir nuimamu ekranu nuotolinei prieigai. Kitos pažangos apima patobulintą atsparumą aplinkai, tinklo galimybes ir greitai pritaikytas zonas

Pramoninė stebėjimo sistema

KEYENCE siūlo išsamiausią pramoninį stebėjimo sistemų asortimentą. Pažiūrėkite, kaip apdovanojimus pelniusios fotoaparatų ir apšvietimo technologijos sprendžia dažniausiai pasitaikančius stebėjimo sistemos iššūkius, tokius kaip akinimas, mažas kontrastas ir priimtinas dalinis keitimas, siekiant užtikrinti vaizdo stabilumą, kokybę ir nuoseklumą, reikalingą beveik bet kokiai programai. KEYENCE stebėjimo sistemos seriją sudaro kameros, objektyvai ir apšvietimo parinktys, kurių skiriamoji geba yra iki 64 MP, taip pat 3D ir linijinės nuskaitymo kameros, kad būtų galima atlikti bet kokį patikrinimo procesą.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila