SICK

Fotoelektriniai jutikliai

Didelis SICK fotoelektrinių jutiklių asortimentas pasižymi tikslia optika ir pažangiomis technologijomis, taip rinkoje sukuriant pirmaujančius sprendimus su sumaniaisiais jutikliais. Naudojant naujausias SIRIC® ir LED technologijas, šie jutikliai užtikrina aukščiausią veikimo patikimumo lygį, nepaisant jokių trukdžių faktorių. Papildoma jutiklių informacija gali būti naudojama šiuolaikiniams gamybos procesams supaprastinti.

Šis platus fotoelektrinių jutiklių asortimentas naudojamas daugelyje automatikos programų visame pasaulyje.

Indukciniai artumo jutikliai

Šiuo metu beveik visose pramonės šakose naudojami milijonai indukcinių artumo jutiklių. Jie aptinka metalinius daiktus be kontakto, pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir dideliu tvirtumu. Naudodami naujausią ASIC technologiją, SICK jutikliai pasižymi didžiausiu tikslumu ir patikimumu. SICK visada gali pasiūlyti tinkamą sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius – nuo ​​cilindrinių ar stačiakampių standartinių jutiklių su vienu, dvigubu ar trigubu veikimo atstumu, iki specialių jutiklių, skirtų sprogioms zonoms ir atšiaurioms aplinkoms. Mūsų jutikliai yra protingas, patikimas būdas įgyvendinti pramonės šakai pritaikytus sprendimus bet kokiai užduočiai, susijusiai su automatizavimu.

Automatinio identifikavimo produktai

Produkto atsekamumo ir apsaugos nuo padirbinėjimo sprendimams reikalingi patikimi automatinio identifikavimo produktai. SICK siūlo tris pažangiausias pramoninio identifikavimo technologijas: lazerinius 1D kodų skaitytuvus, vaizdo pagrindu sukurtus 1D ir 2D kodų skaitytuvus ir RFID skaitytuvus. Integruotos sąsajos leidžia skaitytojams bendrauti pramoniniuose tinkluose, o modernios funkcijos palengvina surinkimą ir naudojimą.

Lazeriniai saugos skeneriai

SICK lazeriniai saugos skeneriai sujungia žinias ir patirtį su maksimaliu našumu. Nesvarbu, ar jis yra mobilus, ar stacionarus, skirtas apsaugoti teritoriją ar prieigą, viduje ar lauke – platus asortimentas siūlo tinkamą ekonomišką paketą visiems poreikiams. Naudojant skrydžio laiko matavimo principą, kompaktiški prietaisai nuskaito aplinką ir matuoja atstumus. Integruotas besisukantis veidrodis leidžia stebėti kliento nustatytas apsaugos zonas dviem matmenimis.

Saugos užuolaidos

Saugos užuolaidos užtikrina patikimą ir ekonomišką apsaugą nuo patekimo į pavojingas vietas ir pavojingas zonas. Priklausomai nuo
varianto, įvairios funkcijos yra integruojamos arba gali būti pasirenkamos naudojant saugaus valdymo sprendimus. Asortimentą sudaro
mažos ir kompaktiškos konstrukcijos, taip pat itin tvirti ir elastingi variantai, skirti ypatingoms aplinkos sąlygoms.

Atstumo jutikliai

SICK turi platų asortoimentą optinių ir ultragarsinių sprendimų, matuojančių nuo mikronų iki kilometrų. Jie sprendžia matavimo, aptikimo ir padėties nustatymo programas naudodami trianguliacijos ir skrydžio laiko režimus. Trianguliaciją naudojantys jutikliai idealiai tinka mažų nuotolių, labai tiksliam matavimui. Jie tinkami apžiūrėti miniatiūrines dalis, storį, formą ir t.t. Skrydžio laiko jutikliai veikia didesniais atstumais, atspindys ar aplinkos šviesa jiems nedaro įtakos – puikiai tinka AS/RS, geležinkelio vagonų ir kranų padėčių nustatymui.

Priedai

Nuo elektros jungčių iki atšvaitų ir mechaninių tvirtinimo sistemų – SICK siūlo platų priedų asortimentą, užtikrinantį visapusį pritaikymo sprendimų prieinamumą. Šie priedai yra puikiai suderinti su atitinkamais jutikliais, sukuria pagrindą ekonomiškai sistemų integracijai ir pasižymi trumpu pristatymo laiku. SICK taip pat gali greitai pristatyti klientui pritaikytus patobulinimus ir modifikacijas.Nuo elektros jungčių iki atšvaitų ir mechaninių tvirtinimo sistemų – SICK siūlo platų priedų asortimentą, užtikrinantį visapusį pritaikymo sprendimų prieinamumą. Šie priedai yra puikiai suderinti su atitinkamais jutikliais, sukuria pagrindą ekonomiškai sistemų integracijai ir pasižymi trumpu pristatymo laiku. SICK taip pat gali greitai pristatyti klientui pritaikytus patobulinimus ir modifikacijas.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila