OMRON

Automatikos sistemos

Automatizavimo sistemos apima programuojamus valdiklius, palaikančius mašinos valdymą, ir tinklo / programinės įrangos produktus, kad būtų lengviau keistis informacija su pagrindinėmis sistemomis.

Fotoelektriniai jutikliai

Fotoelektriniai jutikliai aptinka fotooptinius ruošinius. OMRON siūlo daugybę skirtingų jutiklių, įskaitant difuzinius atspindžius, per šviesą atspindinčius, šviesą atspindinčius ir atstumo reguliuojamus jutiklius, taip pat jutiklius su
įmontuotais arba atskirais stiprintuvais.

Kodų skaitytuvai

OMRON kodų skaitytuvų pasirinkimą sudaro kompaktiški modeliai, tinkami integruoti į agregatus, ir tvirti bei atsparūs modeliai, idealūs pramoniniam naudojimui.

Apsauginės šviesos užuolaidos

Šie OMRON įrenginiai dažniausiai naudojami gamykloje automatizuojant mašinas. Skirtingai nuo įprastų fotoelektrinių jutiklių, apsauginės šviesos užuolaidos atlieka stebėseną naudojant nereikalingus signalus ir sustabdo pavojų.įmontuotais arba atskirais stiprintuvais.

Valdymo komponentai

Valdymo komponentai užtikrina idealų valdymą gamybos vietoje per skaitiklius, kumštelių padėties įtaisus, laikmačius, laikmačio jungiklius, skaitmeninius temperatūros valdiklius ir kitus įvesties, valdymo ir išvesties komponentus.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila