IFM

3D jutikliai

O3D yra fotoelektrinis 3D jutiklis, matuojantis atstumą tarp jutiklio ir artimiausio paviršiaus taškas, naudodamas skrydžio laiko principą. Įrenginys apšviečia objektą vidiniu infraraudonųjų spindulių šviesos šaltiniu ir apskaičiuoja atstumą pagal nuo paviršiaus atsispindinčią šviesą. Jutiklis gali būti naudojamas atlikti išsamumo patikrinimus, tūrio nustatymo ar rūšiavimo užduotis. 

Pavyzdžiui, jis gali patikrinti, ar dėkle arba padėkle yra tinkamas prekių skaičius. Šis patikrinimas nepriklauso nuo daiktų spalvos ir tekstūros. Naudojant parametrų nustatymo programinę įrangą, jutiklis lengvai pritaikomas prie skirtingų pakuotės dydžių. Programų taip pat galima rasti siuntų paslaugų srityje, sandėliuose ir logistikos bei paskirstymo centruose. Automatiniam saugojimo vietos planavimui jutiklis pateikia pakuočių dydį, orientaciją ir padėtį. Tai užtikrina optimalų turimos saugojimo vietos panaudojimą.

Apsauginės šviesos užuolaidos

Apsauginės šviesos užuolaidos naudojamos ten, kur turi būti apsaugotos pavojingos zonos. Tai optoelektroniniai saugos įtaisai, susidedantys iš vieno siųstuvo ir vieno imtuvo. Jie atitinka 2 tipo / SIL 1 arba 4 tipo / SIL 3 saugos reikalavimus. Įprastos programos apima prieigos prevenciją arba robotų elementų ir gamybos linijų pavojingų zonų stebėjimą. Maistui ir gėrimams siūlomi įrenginiai su apsauginiais vamzdeliais ir aukštais apsaugos laipsniais. Apsauginės šviesos užuolaidos su slankiojančia uždanga gali būti naudojamos medžiagų padavimo procesams apsaugoti pramoniniuose presuose ir pjūkluose.

Jutikliai

Kai reikia aptikti mažiausius arba skaidriausius objektus programose, kuriose erdvė yra ribota: optinio pluošto technologija yra geriausias pasirinkimas. Naudojant OCF šviesolaidinį jutiklį, šią technologiją galima naudoti dar lengviau ir patikimiau.

Saugos valdikliai

Galingi, laisvai programuojami 32 bitų Saugos valdikliai skirti naudoti esant sudėtingoms sąlygomis. Jie tinkami tiesiogiai montuoti transporto priemonėse ir mobiliose mašinose, naudojant integruotą sistemą. Dėl specialios integruotos aparatinės ir programinės įrangos funkcijų, skirtų su sauga susijusioms užduotims atlikti, šie valdikliai gali būti naudojami kaip saugos valdikliai.

Techninę ir programinę įrangą sertifikavo Vokietijos TÜV asociacija. Programuojama, daugiasluoksnė klaidų valdymo funkcija („Keep Alive“) leidžia „Saugos valdikliui“ išsijungti rimto gedimo atveju ir atstatyti įrenginį į saugią būseną. Tačiau esant mažiau rimtoms klaidoms, dalis gamyklos įrengimų gali veikti be papildomų trikdžių.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila