DYNISCO

Įvairūs tvirti instrumentai

Nesvarbu, ar jums reikalingas slėgio ar temperatūros indikatorius, arba valdiklis, „Dynisco“ gali pasiūlyti prietaisų, kurie atitiks išrankiausius jūsų poreikius. Priklausomai nuo jūsų poreikių, prietaisas gali būti aprūpintas siųstuvo maitinimo šaltiniu, signalizacija, automatinio retransliavimo galimybėmis, valdymo galimybėmis, skaitmenine komunikacija ir kt.

Ekonomiškas sprendimas tiksliam ekstruderių temperatūros valdymui

1496 ir 1498 serijų temperatūros valdikliai siūlo ekonomišką sprendimą tiksliai kontroliuoti ekstruderių temperatūrą. Dviejų DIN dydžių ir kelių išvesties konfigūracijų valdikliai tinka dviejų ir vieno sraigtiniams ekstruderiams. Abu gali būti sukonfigūruoti taip, kad būtų galima valdyti tik šilumą sriegio ir adapterio zonose arba valdyti šildymą ir vėsinimą vamzdžių zonose.

Inovatyvūs matavimo sprendimai

Slėgio jutimas yra pagrindinė mūsų technologija, o turėdami 60 metų patirtį jutiklių gamyboje, mes pirmaujame pramonėje inovacijų, tikslumo, kokybės ir patikimumo srityse. Nepriklausomai nuo jūsų reikalavimų slėgio jutikliams, ar tai būtų saugos sumetimais, ar ekstruzijos optimizavimu, „Dynisco“ visada turi jums išmanų sprendimą.

Įmonės kodas: 304850390
Adresas: Adresas: R. Kalantos g. 30, Kaunas, LT-52494, Lietuva

Deteila